Print this page

Πλήρες Πρόγραμμα του Φεστιβάλ Alterscope Κυριακή 1/12/2013

Πλήρες Πρόγραμμα του Φεστιβάλ Alterscope Κυριακή 1/12/2013

 

    ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΑΛΕΞΕΩΝ C
 
   
Ώρα  Όνομα Θέμα Διάρκεια Τιμή (€)
         
11:00π.μ. Ανδρέας Ζαρκαδούλας Ελληνική Ανθοθεραπεία - Νέοι Σύμμαχοι για την καθημερινή ζωή 1 ώρα
Αίθουσα Διαλέξεων C
Δωρεάν
         

12:00μ.μ.

Μαριάνθη Μεταλληνού
  Εναλλακτικές Διαδρομές στην προσέγγιση
της Σωματικής, Ψυχικής και Κοινωνικής Υγείας

1 ώρα και 30 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων C

Δωρεάν
         
01:30μ.μ. Καίτη Σαμαρτζή Το Αγγελικό Reiki, είναι ο δρόμος της Αγάπης & του Φωτός 30 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων C
Δωρεάν
         
05:00μ.μ. Δρ Τάσος Βαρθολομαίος Ομοιοπαθητική και χρόνιες παθήσεις 1 ώρα
Αίθουσα Διαλέξεων C
Δωρεάν
         
06:00μ.μ. Μαρία Μενοίκου Εκπαίδευση στην Επιτυχία (Thinking into results) 1 ώρα
Αίθουσα Διαλέξεων C
Δωρεάν
         
07:00μ.μ. Ιουλία Πιτσούλη

Μαρία Ξιφαρά
1 ώρα
Αίθουσα Διαλέξεων C
Δωρεάν
         
08:00μ.μ. Ελένη Πίππη Ανώτερη Επικοινωνία Κρύων
"Η Κοσμική Αλλαγή"

45 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων C
Δωρεάν
         
   
ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΑΛΕΞΕΩΝ D
 
   
         
Ώρα Όνομα Θέμα Διάρκεια Τιμή (€)
         
11:30π.μ. Νικηφόρος Αγιάνογλου Βιωματικός Καθαρισμός Τοξινών και Αποκοπές από Κάρμα 45 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
12:30μ.μ. Ανδρομάχη Πλαγιαρίδου

Ευαγγελία Τσέλκου
Το ταξίδι του συνειδητού Δημιουργού-Άγγελοι και Σκιώδης Εαυτός 30 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
01:00μ.μ. Κατερίνα Σκαντζή Rejuvance, η Τέχνη της Θεϊκής Ομορφιάς 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
1:30μ.μ. Μιχάλης Paribodha Χριστόπουλος "Ευεξία, διαχείριση πόνου & στρες με το Σύστημα Advanced Tachyon Η.Π.Α" 30 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
02:00μ.μ. Ηλιάνα Κυνηγοπούλου Γελωτοθεραπεία και εναλλακτικές ενεργειακές θεραπείες 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
02:20μ.μ.  ΥπερΝόησις
Δίκτυο  Επικοινωνίας
Η ΥπερΝόησις σας καλωσορίζει 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
03:00μ.μ. Πανελλήνιος Σύλλογος Ρέικι Ρέικι, η μυστική τέχνη να προσκαλείς την ευτυχία στη ζωή σου 40 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
04:00μ.μ. Μαρία Αγγέλου Body Service- Ανακαλύψτε τι συμβαίνει στο σώμα σας με το μυονευρολογικό τεστ
 
20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
05:00μ.μ. Σοφία Γερμανλή THE HEALING CODE (Θεραπευτικός Κώδικας) Alexander Loyd 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
05:20μ.μ. Χριστίνα Χατζή ΑΓΑΠΗ του ΕΙΝΑΙ... 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
05:40μ.μ. Σιακφά Εύα 40 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
06:20μ.μ. Δρ Ανδρούλλα Σπίριτου Κοντίδου M.D. Φυσική αγγειακή θεραπεία Bemer 40 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
07:00μ.μ. Πάνος Αξιομάκαρος Το Σχέδιο του Ανθρώπου 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
07:40μ.μ. Δήμητρα Ατέση Yoga / Γιόγκα 20 λεπτά
Αίθουσα διαλέξεων D
Δωρεάν
         
08:00μ.μ. Κωνσταντίνα Βλαχοπούλου 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
8:20μ.μ. Δημήτρης Αναγνωστόπουλος "Ιριδολογία και η πρόγνωση του καρκίνου" 20 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
         
8:40μ.μ. Σμαρώ Βεζυρογιάννη
Dr Ιωάννης Τολιόπουλος
"Η Φυσιορύθμιση" 30 λεπτά
Αίθουσα Διαλέξεων D
Δωρεάν
 
Read 6453 times Last modified on Πέμπτη, 02 Νοεμβρίου 2017 16:32
Rate this item
(0 votes)

Latest from VaiosPanagiota

Related items