|
|
|
Ώρα |
Όνομα |
Θέμα |
Διάρκεια |
Τιμή (€) |
|
|
|
|
|
10:00π.μ. |
Ανδρέας Ζαρκαδούλας |
Η ολιστική αντίληψη στη θεραπευτική από την αρχαιότητα μέχρι σήμερα |
1 ώρα Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
11:00π.μ. |
Πέτρος Ελευθεριάδης Αστρολόγος |
|
1 ώρα Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
12:00μ.μ. |
Έλενα Σεράνοβα |
Ολιστική προσέγγιση στην κατάθλιψη: πρόληψη και θεραπεία με την βοήθεια της κβαντικής βιο-ανάδρασης |
40 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
04:30μ.μ. |
Ιουλία Πιτσούλη Μαρία Ξιφαρά |
|
1 ώρα Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
05:30μ.μ. |
Μαρία Τελίδου |
|
1 ώρα και 30 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
07:00μ.μ. |
Μαρία Μενοίκου |
Εκπαίδευση στην Επιτυχία (Thinking into results) |
1 ώρα Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
08:00μ.μ. |
Χρήστος Αραμπατζής |
Ύπνωση - Μύθοι και Αλήθειες |
1 ώρα και 30 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
09:30μ.μ. |
Καίτη Σαμαρτζή |
Οι Σχέσεις και οι Κρυμμένες Δυναμικές τους |
30 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων C |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΑΛΕΞΕΩΝ D |
|
|
|
|
|
|
|
Ώρα |
Όνομα |
Θέμα |
Διάρκεια |
Τιμή (€) |
|
|
|
|
|
11:00π.μ. |
Ρούμκου Τάνια Δασκάλα της Γιόγκα |
Ένωση με το ανώτερο Είναι μας - Η δύναμη του διαλογισμού |
1 ώρα Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
12:00μ.μ. |
Μαρία Αγγέλου |
BodyService - Ανακαλύψτε τι συμβαίνει στο σώμα σας με το μυονευρολογικό τεστ |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
01:00μ.μ. |
Τσιούδας Αθανάσιος Διαιτολόγος Διατροφολόγος |
Μεσογειακή διατροφή |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
01:20μ.μ. |
Λίλα Κεχαγιά |
(The Cosmic Energy Healing) |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
02:00μ.μ. |
Θαλεια Κριτίδου |
|
40 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
02:40μ.μ. |
Αφροδίτη Παυλίδου |
Ε.F.T(EmotionalFreedomTechniques- τεχνικές συναισθηματικής απελευθέρωσης) |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
04:30μ.μ. |
Αφροδίτη Γλεντή |
Atma Studio Yoga |
30 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
05:00μ.μ. |
Σπυράγγελος Βλαϊκούδης |
Human Design System / Σύστημα Ανθρώπινου |
30 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
05:30μ.μ. |
AstroScope |
AstroScope |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
05:50μ.μ. |
Project Ενθεογένεσις |
ΤΟ ΧΘΕΣ, ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟΥ ΣΑΜΑΝΙΣΜΟΥ |
40 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
06:30μ.μ. |
Μαριάννα Γκιγκούδη |
Βιοσυντονισμός - Η θεραπευτική του αύριο στη διάθεσή μας σήμερα" |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
07:00μ.μ. |
Πάνος Αξιομάκαρος |
Κβαντική Δίνη Θεραπείας |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
07:20μ.μ. |
"ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗ" |
Ομοιοδυναμική Φιλοσοφία και Εφαρμογές |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |
|
|
|
|
|
07:40μ.μ. |
Σίφου Άννα Τανούλη |
Tai Chi Chuan / Τάι Τσι Τσουάν |
20 λεπτά Αίθουσα Διαλέξεων D |
Δωρεάν |